• PRIJÍMAČKY NA SOŠE

•

Výber strednej školy, prihlášky, prijímačky - to je téma, ktorou v tomto období žijú deviataci a ich rodičia.

Deviataci, MÁTE OTÁZKU NA NAŠICH ŠTUDENTOV?

Spýtajte sa Kaji, Niny, Moniky alebo Aleša akúkoľvek otázku ohľadom štúdia na SOŠE. S radosťou vám zodpovedajú vaše dotazy cez e-mail.

• Kaja

• Ahojte, som žiačkou Strednej ekonomickej školy v Spišskej Novej Vsi, konkrétne 3. ročníka. Mojimi záľubami sú cestovanie, šport, literatúra. Som rada, že môžem byť žiačkou tejto školy, má to mnoho pozitív do budúcna, ako napríklad vyhotovenie si vlastného daňového priznania alebo práca v rodinnej firme.
            Ak máte nejaké otázky ohľadom štúdia/školy, tak má kontaktujte.

Mail: sose.korsalova@gmail.com

• Nina

• Som Nina a momentálne som tretiačka na ekonomickej škole. Zaujímam sa o jazyky, verejné dianie a životné prostredie. Rada cestujem, čítam knihy a rozprávam sa s ľuďmi. Ak si zvedavý/á, ako prebieha dianie v škole, alebo chceš niečo vedieť o mimoškolských aktivitách, možeš mi svoju otázku poslať mejlom. Rada Ti odpoviem.

Mail: sose.harabinova@gmail.com

• Monika

• Volám sa Monika. Študujem na ekonomickej škole v treťom ročníku. Zaujímam sa o jazyky, životné prostredie a pomoc zvieratám. Rada chodím do prírody, spoznávam ľudí, cestujem, počúvam hudbu. Neboj sa ma osloviť a opýtať sa na 4-ročný program školy, mimoškolské aktivity alebo odborné predmety.

Mail: sose.melegova@gmail.com

• Aleš

• Čaute. Som Aleš a som žiakom 3. ročníka na SOŠE SNV, odbor obchodná akadémia. Veľmi ma zaujíma ekonómia, verejné dianie. Rád cestujem, komunikujem a hlavne ma bavia športové aktivity, najmä atletika. Športové aktivity naša škola podporuje v každom smere. Napíš, čo ťa zaujíma o škole, mimoškolských aktivitách, určite Ti odpíšem.

Mail: sose.kovac@gmail.com

• DESiGN